Tasarım

Yenilikçi ve trend olan tasarımlar dizayn ediyoruz. Bu tasarımların sitenize uygun özelleştirilmesi oldukça kolay. Tasarımlarımız tüm tarayıcılar ve tüm cihazlarda, en iyi gösterim ve en iyi performansa uygun olarak dizayn edilmektedir. Tüm platformlara uygundur.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, bir arayüz tasarımı yapmaktan daha çok kullanıcının site üzerindeki etkileşiminin nasıl olacağıyla ilgilenmektedir. Kullanıcıların verilerini iyi analiz edebilmek, oluşturulan farklı senaryolar ile farklı insan kitlelerini kapsayarak düşünebilmek, farklı şartlarda oluşabilecek durumları göz önünde bulundurabilmek gerekir. Tasarımlarımızı kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurularak dizayn ederiz.

Neden DizaynSite?

  • Temiz Kod
  • Özgün Tasarım
  • Benzersiz stil
  • Paketlenmiş Özellikler
  • Duyarlı Tasarım
  • Düzenli Güncelleme

Trend Tasarım

En çok tercih edilen yapılarda özgün tasarımlar hazırlıyoruz.

Özelleştirilebilir Yapı

Sitenize ve kurumsal kimliğinize uygun özelliştirmeleri kısa sürede hazırlıyoruz.

Duyarlı Tasarımlar

Tasarımlarımızı PC, Tablet ve Mobil cihazlarda ve bu cihazlarda kullanılan çeşitli tarayıcılarda doğru ve hatasız çalışacak şekilde düzenliyoruz.

filler image

En İyi Fontlar

Kurumsal kimliğinize uygun ve tercih ettiğiniz, trend olmuş ve tercih edilen fontları kullanıyoruz.

Özelliklerde Bol Çeşit

Tüm WEB dizayn özelliklerinden azami ölçüde faydalanıyoruz.

7/24 Destek

Özellikle Alışveriş ve Üye işlemlerinin yoğun ve sürekli yapıldığı Portal sitelerde 7/24 destek hizmetleri verilmektedir.


Responsive Tasarım

Responsive sitelere mobil cihazlarda farklı menüler ve uygun görünümlerle kullanımı kolay bir versiyona dönüşür.

Bootstrap 3

Telefonlar, tabletler ve PC ler için farklı ve cihaz büyüklüğüne uygun şekilde sitenizin gözükmesini sağlayan temalar kullanıyoruz.

Temiz Kod

Hatasız, dış etkilere karşı duyarlı, güvenliği en üst düzeyde tutan kodlar üretiyoruz. Portal uygulamalarda güvenliği ön planda tutuyoruz.

7/24 Destek

Özellikle Alışveriş ve Üye işlemlerinin yoğun ve sürekli yapıldığı Portal sitelerde oluşabilecek anlık sorunlar için 7/24 destek hizmetleri veriyoruz.

Gsm

+90 541 854 5503

Email

info@dizaynsite.com