Hizmetlerimiz

Hosting;
Gereksinimlerinize göre paylaşımlı ve/veya size özel atanmış sunucularımızda WEB tasarımlarınızı ve uygulamalarınızı yayınlıyoruz.
Hosting hizmetinin vazgeçilmez parşası olan alanadı hizmetlerini sizlere sunuyoruz. .com, .net, .org klasik uzantı ve alanadları dışında yenilikçi ve ilgi çekici alanadı uzantıları ve türkçe alanadları da tercihlerinize sunuyoruz.

e-Ticaret;
Çağımızın olmazsa olmaz ticaret türlerinde bir tanesi de e-ticaret uygulamalarıdır. Kurumunza özel, verdiğiniz hizmetler ve ürünlerinizle özdeşleşmiş Özgün Tasarımlı e-ticaret sitenizi dizayn ediyoruz. e-Ticaret uygylamalarımız ile her türlü hizmet ve ürün satışı gereçekleştirebilir, tüm ödeme araçlarından faydalanabilirsiniz.

SEO & Reklam Hizmetleri;
Tüm WEB tasarımlarımız ve e-ticaret portal uygulamalarımız SEO gereksinimlerini karşılayacak şekilde taleplerinize uygun olarak üretilmektedir. Arama motorlarında zaman içinde görünürlüğünüz ve sıralamanız yükselecek şekilde üretim yapmaktayız. WEB sitenizde ve diğer internet ortamlarında reklam hizmetleriniz için tasarım ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Uygulama Geliştirme;
Gereksinimlerinizi analiz ediyor, kurumunuza özel ve genel uygulamalar geliştiriyoruz. Uygulamalarımız genel olarak WEB tabanlı ve modüler yapıdadır. Her seviyede kullanıcı profiline uygun kullanıcı dostu uygulama arayüzü tasarlıyoruz. Tüm uygulamalarımız yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanmaktadır.

Yenilikçi Tasarım

WEB, Kurumsal Kimlik, Reklam başta olmak üzere tüm tasarımlarımız yenilikçi ve size 'Özgün Tasarımlar'dır

Birlikte Çalışma

Kurumunuza yapılan tüm çalışmalarda birlikte üretiyoruz. Düşüncelerinizi ve kurumsal hizmet anlayışınızı ön plana çıkarıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmet kalemlerinde kaliteli hizmeti ön planda tutuyoruz. Memnuniyetiniz, başarımızın en önemli faktörüdür.

Özgün Tasarımlar

Verdiğimiz tüm altyapı hizmetleri Kurumsal Kimliğinize ve hizmetinize uygun olarak tasarlanmaktadır. Kalıplaşmış benzer ürünler yerine size özel Özgün Tasarımlar gerçekleştiriyoruz

Bulut Tabanlı Hizmetler

Tüm hizmetlerimiz bulut tabanlı sunucularda verilmektedir. Müşterilerimizin lokasyonlarında gereksiz donanım ve uygulama yatırımı yapmalarını istemiyoruz. Uygun maliyetli bulut çözümleri en öncelikli tercihlerimiz arasındadır.

Hizmetlerimiz


Tasarım 60%

WEB Dizayn & PHP 88%

Domain Tescil & Hosting 85%

SEO ve Reklam 78%

Uygulama Geliştirme 91%

Gsm

+90 541 854 5503

Email

info@dizaynsite.com